چرا آغاسی ناگهان روی صحنه از مردم خداحافظی کرد؟

آغاسی می‌گوید چهار سال کار مداوم سینه‌ام را خسته کرده و دیگر نمی‌توانم مثل اول‌ها دائما برنامه اجرا کنم.

به سال ۴۱ برگردیم، در اوایل پاییز، ناگهان شایع شد که آغاسی برای همیشه از خوانندگی کناره‌گیری کرده و این مطلب را در نقاطی که برنامه داشته به زبان آورده بود و با علاقمندانش برای همیشه خداحافظی کرده است.

برای اطلاع از صحت و سقم قضیه، مجله جوانان امروز، در شماره ۳۱۱ خود با آغاسی تماس می‌گیرد. او در حالی که به زحم حرف می‌زد و صدایش کاملا گرفته بود گفت درست است که من چنین حرفی زده‌ام اما نگفتم برای همیشه خوانندگی را ترک می‌کنم. این‌را بدانید تا جایی که نفس دارم و مردم مرا می‌خواهند به خوانندگی ادامه خواهم داد اما مدتی‌ست سینه‌م گرفته، حالم خوب نیست. چهار سال کار مداوم و اجرای برنامه‌های متعدد مرا خسته کرده به طوری‌که چند شب پیش احساس کردم به هیچ طریقی قادر به اجرای برنامه نیستم و اگر بخواهم به همین ترتیب کارم را دنبال کنم، مریضی سختی در انتظارم می‌باشد.

علی‌الخصوص که دکتر هم در این مورد به من سفارش کرده و گفته باید مدتی استراحت کنی. ناگزیر و برای این‌که بدقولی نکرده باشم و صاحبان تئاتر و کاباره و گاردن‌پارتی با اعتراض مشتریان خود مواجه نشوند روی صحنه رفتم و به مردم گفتم قرار بود امشب برای شما بخوانم ولی باور کنید حالم خوب نیست و خستگی مرا از پا انداخته برای این‌که بدقولی نشده باشد آمده‌ام از شما خواهش کنم برای مدتی به من اجازه استراحت بدهید.

انشالله در آینده نزدیک با حرارت و نیروی تازه‌تری برایتان خواهم خواند. عین این مطلب را در جاهای دیگری که برنامه داشتم گفتم و خوشبختانه مردم با کف‌زدن های خود موافقت خود را اعلام داشتند و من‌هم از آن روز به استراحت پرداختم.

از طرفی چون ماه مبارک رمضان در پیش است برنامه‌ای نخواهم داشت و تصمیم دارم به اتفاق شهلا همسرم و علیرضا به مشهد برویم.

قدر مسلم پس از ماه مبارک رمضان فعالیت خود را شروع خواهم کرد ولی این بار مقداری از برنامه خوانندگی خواهم کاست و امکان دارد بیشتر در جشن‌ها و مجالس خصوصی برنامه اجرا کنم. چرا که این‌گونه برنامه‌ها همیشگی نیست و آدم میتواند به استراحت و کارهای خانوادگی خود برسد.

مساله دیگر این است است که من هم‌اکنون در حال بازی در فیلم فاتح دل‌ها و دور دنیا با یک دستمال هستم و از آن‌جا که نمی‌شود خوانندگی و هنرپیشگی را تواما دنبال کرد امکان دارد در آینده بیشتر به کار بازی در فیلم مشغول شوم چرا که در این راه هم موفق بوده‌ام.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *